+38 (044) 490 90 90

03040 м.Київ
вул. Красилівська, 4А

Час роботи

Пн-пт-09:00-18: 00

Сб-Нд-вихідний

Вішалки та стійки

Стійка з полкотримачем виготовлена із труби діаметром 22мм, колір чорний матовий, розміри: висота 1830 мм, ширина 1050 мм, глибина 420мм. Вішало можна використовувати для розвішування одягу, а також можна використовувати як стелаж з полицями...
12 200.00 грн.
Стійка з полкотримачем виготовлена з труби діаметром 22мм, колір чорний матовий, розміри: висота 1830 мм, ширина 650 мм, глибина 420мм. Вішало можна використовувати для розвішування одягу, а також можна використовувати як стелаж з полицями...
11 400.00 грн.
-25%
Акція
3
Размеры: Высота: min115 см- max145 см, Ширина: регулируемая 100–170 см, Основание: 68 х40 см..
2 480.00 грн.1 860.00 грн.
-30%
Акція
-20%
Акція
стойка для одежды. новинка! оригинальные решения для оборудования магазинов одежды от етс..
3 960.00 грн.3 168.00 грн.
-20%
Акція
вешалка регулируется по высоте..
5 000.00 грн.4 000.00 грн.
-20%
Акція
стойка для аксессуаров и мелких товаров, настольное торговое оборудование..
2 640.00 грн.2 112.00 грн.
-20%
Акція
-20%
Акція
новинка! островное торговое оборудование, вешало мобильное с регулировкой высоты..
3 960.00 грн.3 168.00 грн.
-20%
Акція
вішалка регульована по висоті..
5 280.00 грн.4 224.00 грн.
Вішалки та стійки

Стойки для розміщення плічок і вішалки є невіддільною частиною торгового залу магазинів одягу і точок, що реалізовують аксесуари, сумки, білизну, окуляри. Правильно підібране устаткування дозволить заощадити місце, і дасть можливість представити товар покупцеві в найкращому світлі.

Різновиди підлогових вішалок і стійок

Усі вішалки й стійки відрізняються між собою за:

  • призначенням (стійки для одягу, стенди для окулярів, вішалки для аксесуарів, білизни, головних уборів і т. п.);
  • кількістю ярусів;
  • габаритами;
  • формою (прямі, хвилеподібні, одно і багаторіжкові, дугові й т. п.);
  • конструкцією (на колесах і без них, розсувні);
  • функціональністю.

Відрізняється устаткування і кольором. У більшості покупців мають попит підлогові стійки та вішалки непомітних кольорів (з хромованого і забарвленого в чорний колір металу, а також виробу комбінованого забарвлення).

Нюанси вибору підлогової вішалки

Асортимент вішалок і стійок дозволяє легко підібрати модель, яка повністю задовольнятиме потреби.

Перш ніж купити торгове устаткування, треба уважно ознайомитися з характеристиками виробів. При виборі слід врахувати:

  1. Тип матеріалу. Для виготовлення стійок для розміщення товару в магазинах одягу найчастіше використовують труби з металу. Саме цей матеріал дозволяє отримати міцні, довговічні й легкі конструкції високої якості, зовнішній вигляд яких не відволікатиме покупця.
  2. Габаритні розміри виробів. Для невеликих магазинів оптимальним варіантом вважаються подвійні та багатоярусні моделі з регулюванням висоти труб. Для просторих залів підійдуть багаторіжкові вішалки. Для демонстрації аксесуарів і дрібних предметів слід придбати настільні конструкції невеликого розміру і висоти, оснащені гачками або прищіпками.
  3. Міцність конструкції. Підлогова стійка або вішалка повинні витримувати масу одягу, який знаходитиметься на ній під час демонстрації. Вироби з тонкого металу і труб малого діаметру можна використати тільки в магазинах, що торгують спідньою білизною і дитячим одягом.
  4. Призначення виробу. Неправильно підібрана стійка псує перше враження від магазину. І тому не варто економити й купувати устаткування, орієнтуючись виключно на його ціну, а не на призначення і функціональність.

Крім того, слід приділити увагу якості нанесення лакофарбного або хромованого покриття на метал і функціональності коліс, які забезпечуватимуть маневреність торгового устаткування.

Вигода і переваги співпраці з інтернет-магазином ЕТС

Замовити та купити підлогові вішалки й стійки за найвигіднішими в Києві та Україні цінами можна в інтернет-магазині ЕТС. Асортимент виробів дозволить легко підібрати торгове устаткування потрібної конструкції й типу.

Усі клієнти, у яких виникли складнощі з оформленням замовлення, можуть звернутися до нас в телефонному режимі. Консультанти інтернет-магазину ЕТС дадуть відповідь на усі питання, що стосуються характеристик товару, особливостей доставки, умов придбання партій оптом, а також допоможуть підібрати устаткування, яке як найкраще підійде для магазину клієнта. Для зручності спілкування можна замовити зворотний дзвінок.

У найкоротші терміни купівля буде відправлена до будь-якої точки України, а клієнти з Києва зможуть отримати товар кур'єрською службою. Усі наші замовники, що купують вироби оптом, мають можливість заощадити на доставці.