+38 (044) 490 90 90

03040 м.Київ
вул. Красилівська, 4А

Час роботи

Пн-пт-09:00-18: 00

Сб-Нд-вихідний

Профіль перфорований

Профіль алюмінієвий одинарний ALIAS-001 (3000 мм)..
1 476.00 грн.
-20%
Акція
-20%
Акція
Рамка типу U 5031b tw для монтажу конструкцій на базі профільних систем серії VariantЕлементи системи легко комбінуються один з одним, що дозволяє створювати конструкції любої складності.Ширина: 663ммГлибина: 350ммМатеріал: металПокриття: хромВиробни..
768.00 грн.614.40 грн.
-13%
Акція
Профіль перфорований

Профільні системи для стелажів магазинів і торговельного устаткування

Профіль перфорований застосовується для складання торгових стендів. Профільні конструкції дозволяють створювати меблі з потрібними розмірами та геометричними характеристиками, і закріплювати на них в потрібній кількості полички, коробочки, кронштейни або інші функціональні елементи

Вибір перфорованого профілю

Перфорований профіль широко використовується як для торговельних приміщень, так і в комерційних будівлях. При цьому, вирішальними факторами при виборі повинні бути наступні параметри:

  1. Довжина. Це можуть бути перфоровані профілі довжиною до 2,4 метрів
  2. Перфорація. Перфорація може бути одинарною або подвійною
  3. Тип монтажу. Є варіанти настінного кріплення або віддалено від стіни. 

Наші фахівці допоможуть вам правильно підібрати профіль та, за потребою,  додаткові навісні конструкції. Навісні елементи можуть бути розміщені після складання основного опорного каркасу на будь-якій висоті завдяки перфорації.

Асортимент каталогу перфорованого профілю

У каталозі можна знайти різні варіанти перфорованого профілю та комплектуючі, які дозволяють створювати будь-які конструкції з металевих каркасів. Зокрема популярними є моделі:

  • прямий одинарний варіант з різними розмірами;
  • профіль z подібний перфорований;
  • профіль металевий перфорований кутовий;
  • посилені і більш міцні варіанти для опорних каркасів;
  • комплектуючі та аксесуари.

Перед замовленням рекомендується спочатку ретельно продумати креслення і прорахувати, скільки і яких деталей потрібно закупити, щоб створити потрібний каркас в торговому приміщенні.

Купити профіль з перфорацією

Щоб купити профіль перфорований недорого і з доставкою, потрібно лише оформити замовлення на нашому сайті. При цьому можливо замовити будь-яку кількість матеріалів, які при оптовій закупівлі будуть коштувати значно дешевше, ніж в роздріб. Умови доставки можливо обговорити за телефонами, які містяться в розділі контактної інформації. Також, консультанти дозволяють вибрати зручний спосіб оплати товарів.