+38 (044) 490 90 90

03040 м.Київ
вул. Красилівська, 4А

Час роботи

Пн-пт-09:00-18: 00

Сб-Нд-вихідний

Кронштейни

-20%
Акція
Для полок из стекла использовать товар 3040 (резиновые присоски)..
380.00 грн.304.00 грн.
Кронштейни

Кронштейни - універсальний елемент торговельного обладнання

Для кріплення полок и стійок в магазинах використовують кронштейни – торговельне обладнання, яке надійно закріплює стінки та перегородки, дозволяє компактно розміщувати товари у торгівельному  залі, забезпечує огляд товарів.

Переваги кронштейнів

Кронштейн є універсальним елементом, який підходить для монтажу полиць, панелей і стійок. Дане пристосування використовують торговельні підприємства, незалежно від їх специфіки: настінний кронштейн можна зустріти в гіпермаркетах, в магазинах, що реалізують як продовольчі, так і непродовольчі товари. Подібна тенденція пояснюється тим, що одним з головних факторів, що визначають ефективність роботи магазину, вважається торговельне обладнання і, в тому числі, звичайно ж - кронштейни, які можна монтувати на різних поверхнях, і які дозволяють продуктивно використовувати кожен квадратний метр площі. При цьому, покупцям надається вільний доступ до товарів, які розміщені в торговельному залі.

До переваг кронштейнів можна віднести:

довговічність, міцність і стійкість до механічного впливу;


монтаж і демонтаж, які не потребують багато часу і сил;


різноманітний дизайн: безліч колірних і стилістичних рішень дозволяє підібрати кронштейни, які ідеально поєднуються з оформленням торгового залу;


сумісність з різними елементами торгового обладнання, зробленими з металу, скла, дерева та пластику;невелика вартість товару.

Використання кронштейнів в магазинах одягу

Кронштейни для магазину одягу бувають різних типів. Найбільш часто в торговому залі можна зустріти настінні кронштейни- вішалки, які можуть мати пряму або овальну форму. Елементи, які кріпляться до стіни або панелі, є універсальними і підходять для брюк, піджаків, спідниць, суконь, курток та інших предметів одягу.

Для демонстрації покупцям головних уборів використовується кронштейн для шапок, який дозволяє зберегти форму виробу і вигідно продемонструвати його переваги покупцям. Для зручності монтажу багато моделей кронштейнів мають гачки, за допомогою яких кріпляться до спеціальної панелі. Монтаж і демонтаж таких кронштейнів займає менше хвилини.

Види кронштейнів

Найбільш затребуваним видом торговельного обладнання для магазинів одягу є висувний кронштейн для вішалок, який забезпечує покупців комфортним вибором товарів- в процесі шопінгу відвідувач магазину може з легкістю відсунути вже переглянутий предмет одягу і перейти до нового виробу.

Для організації простору торговельного залу можна використовувати кронштейни настінні для одягу та підлогові. Встановлені на підлозі конструкції можуть мати один або два шлагбауми, розташовані на різній висоті або паралельно один одному. Для забезпечення мобільності, конструкцію обладнують коліщатами з фіксацією. Це дозволяє швидко переміщувати кронштейни з місця на місце та полегшує процес прибирання в магазині.

Кронштейн для одягу може бути різного ступеня міцності. Стандартні моделі підійдуть для футболок і кофт, тоді як для шуб або утеплених курток знадобиться більш міцний кронштейн, який здатний витримувати великі навантаження.

Способи монтажу кронштейнів для одягу

Настінні кронштейни для одягу легко монтуються до стіни. Процес монтажу не вимагає наявності спеціальних навичок і може бути виконаний непрофесіоналом.

Кронштейн для одягу можна закріпити на стіні відокремлено. Однак, найбільш часто в магазинах використовуються конструкції, що складаються з декількох кронштейнів, які мають одне спільне кріплення на стіну. Перевагами таких конструкцій є мінімальна кількість кріпильних елементів і висока швидкість монтажу, а також, велика кількість одягу, що розміщується на такому пристрої.

Кронштейн для одягу від компанії «Європейські Торговельні Системи»

Компанія «Європейські Торговельні Системи» спеціалізується на виробництві і продажу торгового обладнання, яке повністю відповідає високим європейським стандартам якості і безпеки.

У каталозі нашої компанії представлені різні моделі кронштейнів, які підійдуть будь-якому торговому підприємству. Для того щоб полегшити процес вибору торгового обладнання, всі кронштейни можна відсортувати за параметрами:

діаметр кронштейну для одягу;


матеріал настінної вішалки;


призначення кронштейну;


тип перетину;

Покупці, які хочуть купити кронштейн для вішалок або інші моделі кронштейнів, можуть вибрати на сайті нашої компанії відповідний товар, вказати його кількість і помістити в віртуальну корзину, а потім оформити замовлення. Оплатити покупку можна за допомогою банківської карти або банківським переказом. Доставка замовлень здійснюється транспортними компаніями. Вартість послуг з доставки розраховується за тарифами вантажоперевізника. Також покупці можуть самостійно забрати замовлення, відвідавши представництво нашої компанії, яке знаходиться за адресою: м Київ вул. Красилівська, 4А.

Якщо покупця, з якихось причин, не влаштовує придбане торговельне обладнання, кронштейни для одягу можуть бути повернуті продавцеві протягом 14 днів з дати отримання товару. Повернення грошових коштів буде здійснено протягом 7 днів з моменту повернення торгового обладнання.

На придбаний товар покупцям надається гарантія якості терміном 1 рік.

Якщо Ви прагнете грамотно облаштувати торговельний зал, забезпечивши покупцям хороший огляд і вільний доступ до товарів, звертайтеся в компанію «Європейські Торговельні Системи». Ми поставимо Вам якісне і довговічне торгове обладнання - кронштейни і інші елементи за найкращою ціною.