+38 (044) 490 90 90

03040 м.Київ
вул. Красилівська, 4А

Час роботи

Пн-пт-09:00-18: 00

Сб-Нд-вихідний

Тросові системи

-20%
Акція
-20%
Акція
-20%
Акція
-20%
Акція
-20%
Акція
-20%
Акція
-20%
Акція
1 099.60 грн.879.68 грн.
-20%
Акція
-20%
Акція
Тросові системи

Тросові системи торговельного обладнання мають величезний спектр застосування, естетичний та привабливий дизайн.

На даний момент, тросові системи лідирують в списку продажів, так як максимально ефективно вирішують задачу ергономічного використання торгових площ. Особливо актуально оснащувати ними торговельні точки невеликого або середнього розміру, де кожен квадратний метр повинен використовуватися по максимуму. 

Тросові системи. Особливості конструкції торговельного обладнання

Судячи з назви можна зрозуміти, що тросові конструкції являють собою троси, натягнуті між точками кріплення. Найчастіше використовують сталеві троси, що мають діаметр від 1,5 до 3 мм. Залежно від дизайнерського рішення і особливостей магазину вони можуть монтуватися наступними способами:

 • від підлоги до стелі;
 • лише до стелі;
 • лише до стелі, з допомогою спеціальних стійок;
 • між стінами або іншими стаціонарними елементами торговельної площі (колони, ніші, пристінні рами, перегородки і т. п.);
 • між двома стійками (це єдина мобільна версія конструкції, яку можна переміщати за допомогою коліщаток).

Подібні системи складаються з безлічі елементів, що дозволяють закріпити дерев'яні, металеві або скляні стелажі, вітрини, вішалки, штанги та декоративні елементи. В залежності від мети та інтер'єру, тросові системи можуть бути змонтовані на різній висоті та під певним кутом. Найпоширенішій варіант - це скляні полки на тросах, за рахунок яких створюється ефект «паріння» стелажів у повітрі.

Незважаючи на зовнішню невагомість конструкції, подібні системи можуть витримувати навантаження до 100 кг. Цей параметр розраховується за вагою та шириною стелажів і типу кріплень. Наприклад, одна скляна полиця розміром 60х60 см, закріплена від стелі до підлоги, здатна витримати навантаження від 20 до 40 кг.

Переваги тросових конструкцій

Торгові конструкції на тросах швидко завоювали популярність серед споживачів. До основних переваг відносяться:

 1. Візуальне розширення простору. Завдяки цим системам інтер'єр будь-якого торговельного залу стає легким, вільним і повітряним, що досягається за рахунок відсутності перешкод для проникнення світла. До того ж, багато власників магазинів використовують їх укупі з тросовим освітленням, завдяки чому ефект посилюється.
 2. Можливість зонування простору. Ці конструкції допомагають не лише грамотно використовувати торгові площі, а й розділити його на зони. Однак, досягти цієї мети дозволяють лише непрозорі стелажі або підвісні декоративні елементи.
 3. Уніфікованість конструкції. Ці системи легко комбінуються зі стаціонарними вітринами та іншими торговельними меблями, завдяки чому власник магазину може знизити витрати на його оснащення.
 4. Невелика вартість. Ціни на торговельні конструкції на тросах і тросове освітлення в Києві досить демократичні. Вартість оснащення 1 кв. м площі може обійтися лише в 50 доларів. Ціна залежить від різновиду системи, використаних матеріалів та торгової марки.
 5. Можливість втілення будь-яких дизайнерських рішень. На даний момент на ринку представлено безліч різновидів таких конструкцій. Вони дозволяють втілити будь-які креативні рішення і перетворити будь-який інтер'єр.
 6. Легкість монтажу. По суті, протипоказань для установки таких конструкцій практично немає. Вони легко монтуються навіть на підвісні стелі і стіни з гіпсокартону.