+38 (044) 490 90 90

03040 м.Київ
вул. Красилівська, 4А

Час роботи

Пн-пт-09:00-18: 00

Сб-Нд-вихідний

Дзеркала підлогові

Дзеркала підлогові

Торгові дзеркала для магазинів одягу від компанії ETC

Наша компанія зацікавлена не лише в тому, щоб допомогти Вам вибрати актуальне високоякісне обладнання, але і в тому, щоб всі елементи торговельного обладнання виглядали в інтер'єрі Ваших магазинів максимально стильно, компактно та органічно.

Ми пропонуємо торгові дзеркала для магазинів, які відповідають всім європейським стандартам якості. Нижче описані декілька лайфхаків, які допоможуть раціонально використати всі можливі види конструкцій.

Зараз нерідко можна побачити, що інтер'єр в класичному стилі доповнюють «старовинні» підлогові дзеркала, які, в основному,розміщені в шоурумах або дизайнерських магазинах. Основною особливістю таких дзеркал є саме елемент гравіювання, який і надає дзеркалу «старовинного» виду. Ефекту старіння майстрам вдається досягти за допомогою гравіювання, яка наноситься «зсередини» поверхні

Але, звичайно ж, в основному, магазини одягу, взуття та аксесуарів найчастіше використовують більш універсальні моделі дзеркал, які впишуться в будь-який інтер'єр і будуть зручні для відвідувача. Максимально зручно в такому випадку використовувати ростові і взуттєві дзеркала на ніжках, так звані підлогові дзеркала.

Навіть, використовуючи найпростіші елементи, можна створити справжній шедевр, який доповнить інтер'єр будь-якого торгового приміщення.

Великі підлогові дзеркала на ніжках

Нинішній ринок пропонує величезний вибір серед розмаїття форм і розмірів сучасних дзеркал. Асортимент настільки великий, що в ньому можна навіть загубитися. Навіть найвідоміші дизайнери дуже обережно підбирають дзеркала для доповнення інтер'єру, намагаються враховувати всі моменти, при яких буде використовуватися дзеркальний елемент. Але ж як же інакше?

Кожен з нас хоче, щоб дзеркало приховувало всі наші недоліки і максимально прикрашало наш образ. Тому намагайтеся розташовувати торгове дзеркало в інтер'єрі таким чином, щоб їм вдавалося відбивати відвідувачів найвигідніше для них.

Будьте впевнені, що наші співробітники допоможуть вам прикрасити або доповнити інтер'єр будь-якого торгового приміщення, враховуючи всі тонкощі вибору даного аксесуара.

Дзеркала для одягу і взуття, мобільні та пересувні, дозволяють легко змінити місце розташування торговельного обладнання та дизайн приміщення, а також, підбирати найбільш зручні місця в магазині для покупців.

Велике підлогове дзеркало - яскравий аксесуар в інтер'єрі, а також, незамінний інструмент для магазину і торгівлі одягом.

В наявності маємо дзеркала підлогові італійського виробництва, що мають лаконічний дизайн і є дуже зручними для використання.

Дзеркало повинно бути мобільне і легко переміщатися. Якщо ви купуєте дзеркало для магазину, то, скоріш за все, його доведеться часто переміщати і крутити, а велике підлогове дзеркало має чималу вагу, тому воно повинно бути якісним і надійним. Рекомендуємо звернути увагу на кріплення і на колеса.

Також, маємо в асортименті дзеркала італійського виробництва: підлогові мобільні пересувні, для взуття. Дуже практичні та довговічні.