+38 (044) 490 90 90

03040 м.Київ
вул. Красилівська, 4А

Час роботи

Пн-пт-09:00-18: 00

Сб-Нд-вихідний

Ресепшн стійки

Ресепшн стійки

Ресепшн-стійка для адміністратора

Ресепшн - це робочий стіл для фахівців торгового закладу, де можливо встановити касовий апарат, комп'ютер та іншу оргтехніку, а також, розташувати документи, деякі важливі дрібниці або навіть особисті речі співробітника. Стійка - ресепшн для магазину дозволяє правильно і оптимально організувати робоче місце адміністратора, касира чи менеджера торгового залу. Компанія "ЕТС" пропонує виготовлення ресепшн - стійки адміністратора на замовлення. 

Вибір ресепшена

Стіл - ресепшн для магазину потрібно вибирати з урахуванням багатьох факторів. Зокрема, перед покупкою потрібно спочатку визначитися, в якому саме місці торговельного залу буде встановлюватися спеціальний стіл для роботи адміністратора або касира. Далі потрібно врахувати:

  1. площу, яка відводиться під установку столу для ресепшн, з урахуванням місця: біля стіни або по центру залу. 
  2. матеріал, з якого буде виготовлений ресепшен. Це можуть бути дерев'яні конструкції, металеві або комбіновані. 
  3. дизайн стійки повинен поєднуватися із загальним оформленням приміщення торгового залу. Це дуже важливий момент, оскільки зовнішній вигляд підкреслює статус закладу і грає важливу роль у формуванні іміджу компанії.

Переваги замовлення стійок на ресепшн в нашій компанії

  • ви не переплачуєте, оскільки ми є прямими виробниками. Можливо отримати детальну консультацію а також ескізний проект;
  • компанія гарантує якість матеріалів і збірки меблів;
  • виробництво з урахуванням індивідуальний потреб і дизайну бренду.

Таким чином, придбання меблів для торгових приміщень стає максимально вигідним і швидким. Крім стійок, на нашому сайті можна вибрати і інші елементи для торговельного залу. Тут можна замовити меблі для магазинів та аптек, різноманітних закладів та навіть офісів - в залежності від ситуації, індивідуальних вимог та особливостей приміщення. Фахівці допоможуть підібрати такі меблі, які відмінно впишуться в інтер'єр та будуть зручними у використанні.