+38 (044) 490 90 90

03040 м.Київ
вул. Красилівська, 4А

Час роботи

Пн-пт-09:00-18: 00

Сб-Нд-вихідний

Гачки

-20%
Акція
-20%
Акція
Гачки

Торгові гачки для економпанелі, стендів і вітрин

Наша компанія пропонує гачки для торгового обладнання на вигідних умовах. Доступна ціна поєднується із високою якістю та широким асортиментом представленої продукції. Вибирайте найкращий варіант.

Головна перевага, яку дають гачки для економпанелі - можливість дійсно економного використання торгового простору. До того ж, з їх допомогою можна представити товар у вигідному світлі і залучити нових покупців. Сучасні магазини використовують гачки і з інших причин:

  1.  Доступність. Навряд чи можна уявити собі більш просте в технічному виконанні обладнання, ніж торгові гачки. Завдяки цьому, можна придбати зазначений товар у великих кількостях і забезпечити ідеальний доступ для споживачів.

  2.  Зручність. У нас можна купити гачки для торговельного обладнання та легко їх розмістити в своєму магазині. Додаткова підготовка не потрібна. Завдяки цьому можна навіть позбутися від необхідності залучати додаткову робочу силу для установки обладнання. Все можна зробити самому, досить просто купити торгові гачки.

  3.  Асортимент. Незважаючи на простий зовнішній вигляд гачків для стелажів, це торгове обладнання зустрічається в найрізноманітніших формах. Підбирайте той варіант, який підійде саме вам. Наприклад, гачки для перфорації можуть стати в нагоді в магазині одягу. При цьому, самі гачки на перфорацію бувають різноманітних видів і кольорів. У торговельному залі не існує дрібниць, пам'ятайте про це, підбираючи предмет.

  4.  Конкурентоспроможна ціна. Зазвичай, гачки на сітку, а також гачок для економпанелі та інші види подібного обладнання продаються за дійсно вигідними цінами. В тому числі, в нашому магазині. 

Є й інші причини, які спонукають споживачів звертатися до даного устаткування і купувати гачки для перфорації. Більш детальну інформацію про це клієнт дізнається, якщо звернеться до наших консультантів. Ми завжди раді допомогти.

 Скільки коштують торгові гачки

Головний фактор, що визначає вартість гачків для торгової сітки або інший тип зазначеної продукції, це - його вид і додаткові функції. Зокрема, можна купити гачки для економпанелі, але щоб ними користуватися необхідні додаткові пристрої у вигляді самих панелей. При цьому, гачки на економпанелі повинні бути виконані в тому ж стилі, що і решта панелей.

Інша особливість, яка визначає ціну гачків, полягає в матеріалі, з якого виконаний предмет. Найміцніші вироби робляться з міцних металів. Існує спеціальна торговельна стійка з гачками, які виконані з міцних матеріалів. 

У менш престижних закладах можуть використовуватися гачки, виготовлені із пластику або гачки з цінникоутримувачем з того ж матеріалу. Їх перевага, крім ціни, в можливості швидко переважити предмет на нове місце. Також, популярністю користуються гачки на торговельну сітку, але в цьому випадку потрібна сама сітка, при цьому вона обов'язково повинна бути виконана з того ж матеріалу або, принаймні, зовні так виглядати.

Важливо: одне з головних правил роздрібної торгівлі полягає в принципі відповідності всіх елементів стилю один одному. Жодна, навіть сама незначна деталь, не повинна виділятися або виглядати чужорідно в торговельному залі. В іншому випадку, це може відлякати клієнта і позбавити бізнес високих прибутків.

Як вибрати гачки для торговельного обладнання

Перший фактор, на який варто приділяти увагу при виборі гачка для торговельної сітки - вид основи. Вона повинна бути досить міцною. Особливо, якщо гачок на економпанелі використовується для зберігання дійсно важких товарів. В іншому випадку, продукція може не впоратися з вагою.

Наступний фактор - тип гачка. На універсальні гачки для економпанелі і ціна буде вище, однак в довгостроковій перспективі це все одно вийде дешевше. Особливо, якщо магазин пропонує різноманітні товари. Спеціалізовані гачки для магазину краще вибирати тільки, якщо в торговельному залі присутня невелика різноманітність товарів. 

Довжина гачка - третій важливий фактор вибору. Чим довші гачки виберете на сітку, тим більше товарів можна розмістити. Однак, не завжди довжина навісних гачків безпосередньо впливає на привабливість товару і рівень продажів. Наприклад, гачки для шапок, навіть невеликої довжини, цілком можуть розмістити значну кількість зазначених предметів при грамотному використанні.

Товщина дроту - четвертий фактор, який слід враховувати при виборі гачків для панелей. Різниця тут проста. Існує тип посилених гачків на сітку. Вони підходять для розміщення важких товарів. Зазвичай, це хромовані гачки, які виглядають дуже привабливо.

Наявність тримача для цінника - передостанній фактор, який слід враховувати при виборі хромованих гачків, а також, виробів з інших матеріалів. Якщо є цінникоутримувач, будь-яка вітрина з гачками буде виглядати набагато привабливішою. Взагалі, додаткові елементи одразу підвищують рівень привабливості для споживачів.

До того ж, в умовах відсутності цінника, споживачеві не завжди зрозуміло скільки коштує товар. Доводиться шукати продавця або йти з ним на касу, щоб перевірити вартість. Це перевитрата праці і зайві рухи, від яких можна позбутися наявністю цінникотримача.

Нарешті, останній фактор вибору - ціна. Очевидно, що для споживача вигідна якомога менша вартість. Однак, металеві гачки, виготовлені з якісного матеріалу прослужать довше і в довгостроковій перспективі демонструють набагато більшу вигоду і меншу кількість витрат. Саме тому найбільш популярні в Києві гачки для економпанелей, виготовлені з високоміцних матеріалів, нехай і трохи дорожчі, порівняно з більш дешевими аналогами.

Переваги наших гачків для торговельних стендів

Ми пропонуємо гачки для економпанелей будь-якої складності за привабливою ціною і високої якості. Але це не всі наші переваги. Крім зазначених, ми також забезпечуємо:

  1.  Індивідуальний підхід до кожного клієнта. 

  2.  Сервіс. Ми пропонуємо європейський рівень сервісу. До кожного клієнта в обов'язковому порядку прикріплюється особистий менеджер, який веде ваш проект від початку до кінця. До нього ж ви можете звернутися з усіх питань, які пов'язані з організаційною, фінансовою або технічної сторонами нашої співпраці. Пропонуючи клієнту не тільки якісний товар, але і хороший сервіс, ми розраховуємо на довгострокове і взаємовигідне співробітництво.

  3. Допомога у виборі. Якщо ви не можете визначитися з тим, яка саме продукція вам необхідна, ми допоможемо. У компанії працюють фахівці високого рівня. У кожного за плечима великий досвід роботи. Ми уважно вивчимо потреби вашого бізнесу і запропонуємо необхідний вам товар.

  4.  Додаткові послуги. Якщо ви хочете отримати якісний товар, але не хочете самостійно за ним їхати, замовте доставку. Ми привеземо продукт в будь-яку точку.

Додаткову інформацію про переваги співпраці з нами дізнайтеся у консультантів компанії по телефону або на сайті. Весь товар в обов'язковому порядку має необхідні ліцензії та сертифікати.

Як замовити гачки для економпанелей

Для оформлення замовлення необхідно зателефонувати нам або заповнити інтуїтивно зрозумілу форму онлайн - замовлення. Якщо ви не хочете самостійно набирати номер, замовте зворотній дзвінок. Консультант зв'яжеться з вами найближчим часом.

Всю інформацію про особливості конкретного товару можна подивитися в картці продукту на сайті. Інша можливість зробити це - звернутися до онлайн консультанта. Ми завжди раді допомогти нашим клієнтам і надати додаткову інформацію про торговельні гачки, а також про умови нашої співпраці.