+38 (044) 490 90 90

03040 м.Київ
вул. Красилівська, 4А

Час роботи

Пн-пт-09:00-18: 00

Сб-Нд-вихідний

Меблі для магазину

-20%
Акція
Для трубы диаметром 30 мм..
544.00 грн.435.20 грн.
-20%
Акція
Show case from chrome-plated tube 2025*525*530h (without insert)..
5 160.00 грн.4 128.00 грн.
-20%
Акція
Show case from chrome-plated tube 725*525*730h (without insert)..
4 400.00 грн.3 520.00 грн.
Меблі для магазину

Торговельні меблі для магазину в наявності та під замовлення

Торговельні меблі - невід'ємний елемент дизайну кожного бренду, він відображає філософію і сучасні тренди в архітектурі та дизайні. З його допомогою створюється характерна атмосфера і підкреслюється стиль компанії. Торговельні меблі стають все більш автентичними та оригінальними.

Наша компанія виробляє торгові меблі для магазинів з 1998 року. За 20 років ми виконали безліч проектів для українських торгових мереж та бутиків і для відомих європейських брендів. Перш ніж купити торгову меблі визначте для себе ключові моменти:

Дизайн

Меблі для торгівлі, крім функціональності, повинні підкреслювати концепцію торгової марки і відповідати очікуванням цільової аудиторії. Наприклад, для торгівлі елітним алкоголем підходить класичний стиль, де має обов'язково присутнім різьблене дерево. Зовсім іншу концепцію мають магазини, які торгують спортивним одягом: динамічне світло, яскраві кольори, хромовані вироби.  Деякі компанії, наприклад Reebok, використовують loft, грубо оброблений метал, зварювальні шви, решітки. Заправки та кафе замовляють торгові меблі із глянцевими поверхнями, яскравими квітами, невисокими вітринами та стелажами.

Планування

У дизайні торгових меблів існують основні принципи планування, які можуть змінюватися в залежності від цілей і масштабів. 

Торговельні меблі для магазину одягу або бутіку вирішують інші завдання. В даному випадку необхідно підкреслити статусність, виділити новинки, ефектно представити вітрину, заінтригувати покупця з перших секунд та сформулювати чіткі асоціації і підтвердити очікування.

Ціна

Ціна торговельних меблів визначається безліччю факторів. Перш за все, матеріалом, з якого виконаний продукт. Меблі для торгових центрів виготовляються з нержавіючої полірованої сталі, хромованих покриттів, скла, часто використовуються серійні вироби.

Для бутиків і елітних товарів використовується торгові меблі з дерева або шпону. Продукт підійде для магазинів, орієнтованих на заможних клієнтів.

Другий ціноутворюючий фактор меблів для магазину - наявність або відсутність додаткових послуг. Так, меблі для магазину одягу, які виготовлені за індивідуальним замовленням, буде коштувати дорожче. При цьому, купити меблі для магазину, розроблені за індивідуальним замовленням, вигідніше, оскільки вони привернуть увагу  додаткових покупців до вашої продукції.

Якщо у вас спеціалізований магазин, тоді краще придбати торгові меблі на замовлення в Києві. Це дозволить вдало поєднати стандартні бюджетні рішення із ексклюзивними елементами. Серійне торговельне обладнання, в поєднанні з серійними виробами, часто застосовують європейські торговельні мережі. Комбінуючи матеріал можна домогтися бажаного візуального ефекту і вписатися в бюджет.

Переваги наших меблів для магазину

Ми пропонуємо продаж торговельних меблів для вирішення ваших завдань і досягнення поставлених цілей.

  1. На замовлення. Ми пропонуємо виготовлення торговельних меблів за індивідуальним планом. Це гарантує можливість отримати продукт, який масимально підходить вам. Все виробництво торгових меблів здійснюється на власному сучасному обладнанні.

  2. Якість. Пропонуємо виготовлення торговельних меблів високої якості. Втім, і готові меблі для торгового залу відповідають найвищим вимогам. Вибирайте найбільш привабливий варіант: купити торговельні меблі під замовлення або вибрати готові. У будь-якому випадку, ви не розчаруєтеся в нашій продукції.

  3. Асортимент. Ми пропонуємо як продукцію загального призначення, так і спеціалізовану продукцію. Наприклад, торговельні меблі для ювелірних магазинів. 

  4. Додаткові послуги. Всі меблі для торговельної точки можуть бути доставленими безпосередньо для складу або в ваш магазин. Щоб купити меблі для торгівлі з доставкою просто вкажіть це бажання під час замовлення.


Щоб отримати консультацію, досить сказати фахівцям, що ви хочете купити меблі для магазину і попросити додаткової інформації.

Важливо: існують інші переваги співпраці з нами. Щоб дізнатися їх досить проконсультуватися з фахівцями магазину.

Замовити меблі для магазину, торговельних центрів

Якщо ви хочете замовити меблі для магазину максимально високої якості та за привабливою ціною, зателефонуйте нашим консультантам. Також, можна скористатися зрозумілою формою онлайн-замовлення.