+38 (044) 490 90 90

03040 м.Київ
вул. Красилівська, 4А

Час роботи

Пн-пт-09:00-18: 00

Сб-Нд-вихідний

Турнікети та огородження

-20%
Акція
For protection from trolleys..
2 400.00 грн.1 920.00 грн.
-20%
Акція
Уважаемые клиенты, обращаем ваше внимание, что цена указана за один столбик...
5 920.00 грн.4 736.00 грн.
Турнікети та огородження

Турнікети та огородження для магазинів та торговельних центрів

Огорожі та турнікети для супермаркетів дозволяють забезпечити надійний контроль і збереження товарно-матеріальних цінностей, розташованих в торговому залі. Встановлені на вхідній групі, спеціальні пристосування визначають і направляють потік покупців в торговий зал і блокують вихід в недозволених місцях.

Без спеціальних огорож і турнікетів контролювати процес здійснення покупок досить складно, тому, для ефективності роботи служби охорони в супермаркетах і магазинах вони просто необхідні.

Між собою турнікети для магазину самообслуговування поділяються на:

- механічні;

- автоматичні.

Такі системи можуть бути як лівобічними, так і з поворотом вправо. При установці систем огорожі, відбувається регулювання потоку покупців, через зал до вільних кас. Ці стійки мають спеціальні фіксатори, завдяки яким кріплення відбувається, як до підлоги, так і до стіни. У разі переповнення торгового майданчика, завдяки таким огорож, можна повністю перекрити потік відвідувачів, заблокувати доступ в зал.

Експлуатаційні параметри і якісні характеристики огорож для супермаркетів і турнікетів

Системи огорожі для магазинів значно полегшують роботу персоналу, дозволяючи рівномірно пропускати до торгового обладнання (вітрин) зацікавлених відвідувачів. Крім цього, турнікети:

- мають привабливий зовнішній вигляд з хромованими поверхнями;

- безпечні для відвідувачів супермаркету або торгового центру;

- мають добре налагоджені механізми;

- міцні, стійкі;

- практичні, функціональні, ефективні.

Такі системи можуть використовуватися не тільки для контролю, безпеки, захисту від злочинних дій зловмисників, але і для проведення промоакцій чи інших рекламних заходів. В місце, де проходить презентація або акція, направляється потік покупців, за допомогою спеціальних огорож і прапорців.

Такі маркетингові нюанси підвищують продажу, зацікавлюють покупців, тим самим дозволяючи отримувати високий, стабільний дохід. Там, де відбувається розкладка товару на вітрині, можна легко відгородити місце від покупців, використовуючи стовпчик для огорожі з витяжною стрічкою.

Як вибрати найоптимальнішу модель систем огорож

У нас ви можете вибрати і замовити все необхідне для супермаркету обладнання: від кошиків до турнікетів і стовпів з витяжними стрічками. Все обладнання для магазинів самообслуговування і торгових центрів має тривалий термін експлуатації.

Простий і зрозумілий інтерфейс дозволяє вибрати найоптимальніші моделі огорож і турнікети для магазинів, оформити покупку і замовити доставку. Вибір можна здійснювати за ціною, по найменуванню товару. Якщо в процесі вибору виникнуть питання як технічного характеру, так і пов'язані з оформленням або доставкою, то завжди можна отримати професійну консультацію по номеру контактного телефону.