+38 (044) 490 90 90

03040 м.Київ
вул. Красилівська, 4А

Час роботи

Пн-пт-09:00-18: 00

Сб-Нд-вихідний

Маркувальні пістолети та комплектуючі

-20%
Акція
Етикетувальні пістолети Motex широко застосовуються в різних галузях виробництва та торгівлі. За допомогою таких пістолетів наносяться цінники та дати на товари. Набірний валик Motex МХ-2616 АСЕ призначений для набору знаків грошових одиниць, цифр,..
2 444.00 грн.1 955.20 грн.
-20%
Акція
Етикетувальні пістолети Motex широко застосовуються в різних галузях виробництва та торгівлі. За допомогою таких пістолетів наносяться цінники та дати на товари. Набірний валик Motex MX 5500 призначений для набору знаків грошових одиниць, цифр, а т..
1 176.00 грн.940.80 грн.
-20%
Акція
Однорядковий чорнильний пістолет для нанесення ціни, номера, артикула, дати та інших позначень на Ваш товар чи речі. У пістолет поміщено багаторазовий чорнильний ролик. Невелика кількість етикеток (кількість видно на картинці до лоту) йде у комплект..
280.00 грн.224.00 грн.
Маркувальні пістолети та комплектуючі

Купити маркувальні пістолети онлайн

Для маркування етикетками використовується пістолет, склад якого передбачає наявність спеціального ролика, покритого фарбою. Також, в пістолеті для цінників є місце для установки етикет - стрічки і самого пристрою, який простягає стрічку.

Позначення або логотип, які потрібно перенести на товар, виставляються на спеціальному циферблаті, який можна побачити на зовнішньому пластиковому корпусі. Етикет- стрічка розташовується в корпусі і захоплюється механізмом протягання.

Символи продубльовані всередині і ззовні і, при натисканні на рукоятку внутрішні гумові паски фарбуються, ідентично виставленим вами на зовнішній стороні, і притискаються до етикетки, залишаючи друк, а етикетка автоматично відшаровується і клеїться на поверхню товару.

Коли і де використовують пістолети для цінників

Пристрій для нанесення етикеток використовують в тих випадках, коли не потрібно нанесення великого обсягу інформації на товар. Найчастіше, це нанесення номера партії, артикулу і ціни товару.

Саме тому на пістолеті для цінників передбачені готові символи, на кшталт "КГ.", "АРТ", "КОД", "ВАГА", "$".

Крім цього, є можливість нанести цифри від 0 до 9 і алфавіт на кирилиці або латиниці.

Етикет-пістолети розрізняються наступними видами

  • Односторонній. Символи наносяться в один рядок і вважаються найпоширенішими та знаходяться в низькому ціновому сегменті. Даний пістолет може вмістити кількість символів,  від 6 до 10. Саме кількість знаків впливає на розмір пістолета для цінників.
  • Двосторонній. Нанесення позначень здійснюється в два рядки і дозволяє нанести більше інформації на стікер. Верхній рядок може містити до 10 символів, нижня може містити меншу кількість.
  • Трьохрядковий. Інформація розміщується на трьох рядках, що дозволяє нанести максимальний обсяг інформації про товар.
  • Нумератори. Даний вид використовується для послідовної нумерації. Виставляючи необхідний інтервал, інформація буде наноситися з послідовними значеннями

Витратні матеріали для етикет-пістолетів

Даний апарат має великий термін служби і є недорогим варіантом для маркування. Основною витратою є етикет - стрічка і витрати залежить безпосередньо від обсягу товару або продукції. Ціна

стрічки невисока, один рулон містить 1000 маркувальних наклейок.

Іншим витратним матеріалом вважається ролик, з допомогою якого наноситься інформація. При трівалому терміні ЕКСПЛУАТАЦІЇ фарба ролика витрачається.