+38 (067) 572 77 57

03040 м.Київ
вул. Красилівська, 4А

Час роботи

Пн-пт-09:00-18: 00

Сб-Нд-вихідний

Маркувальні пістолети та комплектуючі

Маркувальні пістолети та комплектуючі

Купити маркувальні пістолети онлайн

Для маркування етикетками використовується пістолет, склад якого передбачає наявність спеціального ролика, покритого фарбою. Також, в пістолеті для цінників є місце для установки етикет - стрічки і самого пристрою, який простягає стрічку.

Позначення або логотип, які потрібно перенести на товар, виставляються на спеціальному циферблаті, який можна побачити на зовнішньому пластиковому корпусі. Етикет- стрічка розташовується в корпусі і захоплюється механізмом протягання.

Символи продубльовані всередині і ззовні і, при натисканні на рукоятку внутрішні гумові паски фарбуються, ідентично виставленим вами на зовнішній стороні, і притискаються до етикетки, залишаючи друк, а етикетка автоматично відшаровується і клеїться на поверхню товару.

Коли і де використовують пістолети для цінників

Пристрій для нанесення етикеток використовують в тих випадках, коли не потрібно нанесення великого обсягу інформації на товар. Найчастіше, це нанесення номера партії, артикулу і ціни товару.

Саме тому на пістолеті для цінників передбачені готові символи, на кшталт "КГ.", "АРТ", "КОД", "ВАГА", "$".

Крім цього, є можливість нанести цифри від 0 до 9 і алфавіт на кирилиці або латиниці.

Етикет-пістолети розрізняються наступними видами

  • Односторонній. Символи наносяться в один рядок і вважаються найпоширенішими та знаходяться в низькому ціновому сегменті. Даний пістолет може вмістити кількість символів,  від 6 до 10. Саме кількість знаків впливає на розмір пістолета для цінників.
  • Двосторонній. Нанесення позначень здійснюється в два рядки і дозволяє нанести більше інформації на стікер. Верхній рядок може містити до 10 символів, нижня може містити меншу кількість.
  • Трьохрядковий. Інформація розміщується на трьох рядках, що дозволяє нанести максимальний обсяг інформації про товар.
  • Нумератори. Даний вид використовується для послідовної нумерації. Виставляючи необхідний інтервал, інформація буде наноситися з послідовними значеннями

Витратні матеріали для етикет-пістолетів

Даний апарат має великий термін служби і є недорогим варіантом для маркування. Основною витратою є етикет - стрічка і витрати залежить безпосередньо від обсягу товару або продукції. Ціна

стрічки невисока, один рулон містить 1000 маркувальних наклейок.

Іншим витратним матеріалом вважається ролик, з допомогою якого наноситься інформація. При трівалому терміні ЕКСПЛУАТАЦІЇ фарба ролика витрачається.